Praca w Holandii z zakwaterowaniem

Ważne dla nas jest, żebyś czuł się dobrze w Holandii. Dlatego też zapewniamy odpowiednie zakwaterowanie. Nasi pracownicy tymczasowi mówią o nim: "najlepsze".

Przyjazd do Holandii

Przyjeżdżając do Holandii, przywita Cię zarządca kwater z Fidesa. Mówi on po polsku i szybko Ci wszystko wyjaśni. A następnie zaprowadzi Cię do Twojego nowego domu.

Dobre zakwaterowanie

Zapewniane przez nas zakwaterowanie jest dobre, kompletne i czyste. W miarę możliwości zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy. W każdym razie dbamy o to, aby mieszkało Ci się wygodnie w Holandii.

Zakwaterowanie według standardów

Jesteśmy członkiem stowarzyszenia ABU. Członkowie ABU, którzy pracują z migrantami zarobkowymi i dysponują w tym celu własnym zakwaterowaniem, muszą poddać swoje zakwaterowanie kontroli niezależnej instytucji. My spełniamy wszystkie wymagania i dlatego możemy posługiwać się znakiem jakości SNF. Jest to dodatkowa gwarancja, że nasze zakwaterowanie jest dobrej jakości.

Chcesz pracować w Holandii?

Szukasz pracy, w której będziesz mieć możliwości rozwoju w swojej dziedzinie? W takim razie agencja Fides to miejsce dla Ciebie. Przejrzyj nasze oferty pracy i wybierz pracę, która do Ciebie pasuje!