Praca w Holandii – aktualne oferty

Inflacja, trudności gospodarcze, wysokie bezrobocie – to tylko niektóre przyczyny emigracji zarobkowej Polaków. Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej umożliwiło swobodne przemieszczanie się oraz zwiększyło możliwość zatrudnienia w krajach członkowskich. Jednym z najbardziej popularnych kierunków stała się Holandia. To właśnie tutaj nasi rodacy mogą znaleźć atrakcyjne ogłoszenia z zakwaterowaniem w wielu sektorach. Agencja Fides oferuje zróżnicowane oferty pracy w Holandii od zaraz dla kobiet i mężczyzn, dzięki którym można znaleźć dochodowe zajęcie bez języka w branży spożywczej, logistycznej czy metalurgicznej.

Kategoria

Praca za granicą – czy warto zdecydować się na wyjazd?

Z roku na rok przybywa kobiet, mężczyzn oraz par zainteresowanych wyjazdem zarobkowym. Na opuszczenie swojego kraju decydują się głównie ludzie młodzi i dobrze wykształceni, ale nie tylko. Praca za granicą jest poszukiwana przede wszystkim ze względu na wyższe zarobki oraz lepsze warunki do życia. Wielu zagranicznych pracodawców zapewnia wynagrodzenie za przyjmowane nadgodziny, inni przyznają premie za frekwencję i polecanie nowych pracowników.

Warto też dodać, że podjęcie pracy za granicą może być bardzo rozwijające. W ten sposób można poznać zupełnie nową kulturę, podszlifować język, nawiązać ciekawe znajomości. Dla wielu osób wyjazd zarobkowy to także doskonała szansa na zmianę dotychczasowego życia, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz zdobycie doświadczenia, które na pewno zaprocentuje po powrocie do Polski. W przypadku obawy przed wyjazdem do innego kraju warto znaleźć profesjonalną agencję, która zagwarantuje stabilne i pewne zatrudnienie z zakwaterowaniem.

 

Jacy pracownicy są poszukiwani w Holandii?

Osoby, które poszukują zatrudnienia w Królestwie Niderlandów, mogą wybierać spośród wielu różnych ofert dla kobiet, mężczyzn oraz par. Holenderski rynek obfituje bowiem w ogłoszenia z rozmaitych sektorów. Problemu ze znalezieniem dobrze płatnego zajęcia nie powinni mieć przede wszystkim specjaliści z wykształceniem wyższym oraz technicznym. Pilnie potrzebni są między innymi monterzy, elektrycy, spawacze i instalatorzy, zwłaszcza mający doświadczenie w pracy z systemami telekomunikacyjnymi oraz z odnawialnymi źródłami energii. Fachowców brakuje też w budownictwie. Od kilku lat jest duże zapotrzebowanie na pracowników ogólnobudowlanych realizujących zadania przy budowie domów jednorodzinnych, garażów, wielkopowierzchniowych centrów handlowych, dróg, autostrad itp.

Zatrudnienie w tej części Europy znajdą też pracownicy branży rolno-spożywczej związanej z gastronomią, produkcją oraz przetwórstwem warzyw i owoców. Oferty pracy w Holandii dla kobiet i mężczyzn z zakwaterowaniem można też znaleźć w różnego rodzaju usługach. Konkretnie mowa tu o osobach oraz parach poszukiwanych przez restauracje, hotele, obiekty rekreacyjno-wypoczynkowe. Należą do nich kucharze, kelnerzy, recepcjoniści, pracownicy sprzątający.

 

Legalne oferty pracy w Holandii

Zastanawiasz się nad wyjazdem zarobkowym za granicę? Agencja pośrednictwa pracy Fides przygotowała wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia bez języka, z zakwaterowaniem od zaraz. Nasze ogłoszenia holenderskie są na bieżąco aktualizowane, a co najważniejsze, stanowią gwarancję znalezienia legalnego oraz bezpiecznego zajęcia. Mamy wolne miejsca w różnych branżach, w tym między innymi w sektorze spożywczym, metalurgicznym oraz logistycznym.

Jeśli masz doświadczenie w czynnościach związanych z produkcją, możesz zdecydować się na wyjazd do Holandii, by pracować jako operator maszyn, koordynator lub planista. Dzięki temu, że stawiamy na przejrzystość i czytelność ogłoszeń zamieszczanych w naszym serwisie, przy każdym z nich znajdziesz dokładny opis stanowiska wraz z przykładowymi obowiązkami, warunkami wynagrodzenia itp. Oprócz pośrednictwa pracy i pomocy w znalezieniu najlepszej oferty, zapewniamy także kompleksowe wsparcie, które obejmuje zakwaterowanie, pomoc w załatwieniu odpowiedniego ubezpieczenia oraz opiekę ze strony osoby kontaktowej.

 

Jak otrzymać pracę z Fides?

Królestwo Niderlandów jest jednym z europejskich krajów, w którym bezrobocie znajduje się na bardzo niskim poziomie. Dobra sytuacja na rynku sprawiła, że praca w Holandii bez języka jest niezwykle popularna wśród naszych rodaków. Oferty z zakwaterowaniem są skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn, którzy są zainteresowani podjęciem zatrudnienia od zaraz. Wiele ogłoszeń jest związanych z branżą spożywczą, produkcją i przetwórstwem. Dochodowe zajęcie mogą znaleźć nawet osoby, które nie mają doświadczenia czy specjalistycznego wykształcenia.

Jeśli chcesz wyjechać do Holandii za pośrednictwem agencji Fides, nie musisz martwić się o brak ofert, skomplikowany proces weryfikacji kandydatów czy trudności ze znalezieniem zakwaterowania. Nie musisz też mieć pozwolenia na pracę, ponieważ Polska jest członkiem Unii Europejskiej i możesz pracować w dowolnych kraju należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Niezależnie od tego, czy poszukujesz zatrudnienia na stałe, czy na kilka miesięcy, nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Ci je znaleźć. Wystarczy, że przejrzysz dostępne holenderskie oferty bez języka i wybierzesz te, które najlepiej do Ciebie pasują. My zajmiemy się całą resztą.

 

O czym pamiętać, podejmując wyjazd zarobkowy do Holandii?

Jeśli interesuje Cię praca w Holandii bez języka i z zakwaterowaniem od zaraz, musisz mieć ważny dokument tożsamości lub paszport. Niezbędne jest też posiadanie numeru identyfikacyjnego BSN. Jest on przyznawany cudzoziemcom, którzy planują pobyt na terenie Królestwa Niderlandów na okres dłuższy niż cztery miesiące. Ten indywidualny ciąg numeryczny umożliwia sprawną identyfikację danej osoby w urzędzie skarbowym oraz w innych instytucjach administracyjnych. Jest on też jednym z podstawowych warunków legalnego zatrudnienia. Jeśli go nie masz, agencja pośrednictwa pracy Fides pomoże Ci go bezpłatnie wyrobić.

Przeglądając oferty zamieszczane w naszym serwisie i planując wyjazd zarobkowy do Holandii, nie możesz też zapomnieć o ubezpieczeniu zdrowotnym. Powinno ono obejmować pomoc lekarską przez cały czas trwania współpracy z holenderskim pracodawcą. Dzięki stosownemu dokumentowi będziesz mógł korzystać z opieki medycznej w kraju zamieszkania, a wszelkie koszty ewentualnego leczenia zostaną pokryte z ubezpieczenia.

 

Praca w Holandii z zakwaterowaniem

Kolejną ważną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przed wyjazdem, jest mieszkanie. Na rynku wciąż znajdują się kwatery o bardzo niskim standardzie, które przekładają się na niezadowolenie pracowników i spadek zaufania do pracodawcy. Agencja Fides dostrzegając ten problem, przygotowała holenderskie oferty pracy dla kobiet i mężczyzn z zakwaterowaniem. Ponieważ wszystkie ogłoszenia są starannie weryfikowane, możesz mieć pewność, że będziesz mieszkać w dobrych warunkach. W miarę możliwości kandydatom, w tym także parom, oferujemy lokale w pobliżu miejsc pracy, by nie musieli tracić czasu na długie dojazdy. Jeśli nie jest to możliwe, proponujemy mieszkania z dogodnym dostępem do środków komunikacji miejskiej. Krótko mówiąc, dołożymy wszelkich starań, by mieszkało Ci się wygodnie w Holandii.

 

Kto może podjąć legalne zatrudnienie i czym jest holenderska wiekówka?

Istotnym elementem zatrudnienia poza zakwaterowaniem jest też otrzymywane wynagrodzenie holenderskie. W Królestwie Niderlandów pracodawcy posługują się tzw. wiekówką. Jest to uregulowany prawnie system, zgodnie z którym wzrost płacy wiąże się z wiekiem pracownika. Warto jednak podkreślić, że stawki minimalne są też uzależnione od rodzaju branży. Duże znaczenie ma to, czym się konkretnie zajmujesz, jednak nawet na najniższym stanowisku możesz liczyć na całkiem atrakcyjną płacę.

Legalna praca w Holandii bez języka od zaraz dla kobiet i mężczyzn, a także dla par, jest możliwa od piętnastego roku życia. Pracodawcy mogą płacić osobom niepełnoletnim zgodnie ze stawkami obowiązującymi w wiekówce, jednak nie stanowi to reguły. Oznacza to, że takie osoby mogą też zarabiać więcej. Wspomniany system płac określa bowiem tylko minimum, które może, ale wcale nie musi otrzymać potencjalny pracownik. Płaca minimalna obejmuje wynagrodzenie podstawowe (zawarte w umowie o pracę), nadgodziny, czyli godziny wykraczające poza te ujęte w umowie oraz nagrody i premie.

 

Agencja pośrednictwa pracy Fides – współpraca krok po kroku

Chcesz pracować legalnie za granicą? Interesują Cię wyłącznie sprawdzone holenderskie oferty pracy dla kobiet i mężczyzn z zakwaterowaniem? A może chcesz wyjechać razem z partnerem i Twoim celem jest bezpieczna praca w Holandii dla par bez języka? W agencji Fides pomożemy znaleźć Ci odpowiednie stanowisko. Przez lata obecności na rynku udało nam się stworzyć liczną bazę klientów, którzy nieustannie poszukują do współpracy osób z różnych branż. Od zaraz możesz znaleźć zatrudnienie między innymi w sektorze spożywczym, logistycznym, metalurgicznym, a także przy produkcji.

Jeśli chcesz podjąć współpracę z agencją Fides, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy znacznie więcej niż tylko legalne oferty pracy w Holandii bez języka. Oprócz pośrednictwa pomagamy w znalezieniu dobrego zakwaterowania i przydzielamy koordynatora, który mówi po polsku oraz angielsku lub holendersku. Nie musisz więc obawiać się o brak znajomości języka. Jesteśmy organizacją godną zaufania, o czym świadczy też fakt, że jesteśmy członkiem ABU, niderlandzkiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej.

Aplikuj

Nie znalazłeś interesującego Cię stanowiska?

Nie znalazłeś w tej chwili odpowiedniej oferty pracy? Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!