Więcej o agencji Fides

Więcej o agencji Fides

Chcesz pracować legalnie za granicą? Interesują Cię wyłącznie sprawdzone holenderskie oferty pracy dla kobiet i mężczyzn z zakwaterowaniem? A może chcesz wyjechać razem z partnerem i Twoim celem jest bezpieczna praca w Holandii dla par bez języka?

W agencji Fides pomożemy znaleźć Ci odpowiednie stanowisko. Przez lata obecności na rynku udało nam się stworzyć liczną bazę klientów, którzy nieustannie poszukują do współpracy osób z różnych branż. Od zaraz możesz znaleźć zatrudnienie między innymi w sektorze spożywczym, logistycznym, metalurgicznym, a także przy produkcji.

Jeśli chcesz podjąć współpracę z agencją Fides, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy znacznie więcej niż tylko legalne oferty pracy w Holandii bez języka. Oprócz pośrednictwa pomagamy w znalezieniu dobrego zakwaterowania i przydzielamy koordynatora, który mówi po polsku oraz angielsku lub holendersku. Nie musisz więc obawiać się o brak znajomości języka. Jesteśmy organizacją godną zaufania, o czym świadczy też fakt, że jesteśmy członkiem ABU, niderlandzkiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej.

Więcej informacji?