Praca w Holandii

Praca w Holandii

Chcesz pracować w Holandii? W agencji Fides pomożemy Ci znaleźć odpowiednią pracę. Mamy oferty pracy w wielu firmach holenderskich w przeróżnych branżach. Oprócz pośrednictwa pracy zapewniamy również dobre zakwaterowanie i właściwą opiekę ze strony stałej osoby kontaktowej. Krótko mówiąc troszczymy się o wszystko.

Holenderskie oferty pracy w różnych branżach

Przez lata zbudowaliśmy liczną bazę klientów. Współpracujemy z holenderskimi firmami z różnych branż, które stale poszukują ambitnych i zmotywowanych fachowców, na przykład z Polski.  

Dołącz do rodziny Fidesa

Nasze biuro znajduje się w Doetinchem. Z tego miejsca działamy codziennie - wraz z zespołem polskich i holenderskich kolegów - w zakresie rekrutacji, opieki i wdrażania naszych pracowników. Chcesz pracować w Holandii i dołączyć do rodziny Fidesa? Wybrało nas już ponad 1.500 osób poszukujących pracy!

Opieka w czasie pracy w Holandii!

Załatwiamy więcej niż tylko pracę w Holandii. My dbamy o naszych pracowników tymczasowych. Pomagamy na przykład w miejscu pracy i w znalezieniu dobrego zakwaterowania. Dostaniesz również osobistego koordynatora z agencji Fides, który mówi zarówno po polsku, jak i po angielsku albo holendersku. Nie musisz więc się martwić brakiem znajomości języka. Bardzo ważne są dla nas również szkolenia. Jeśli dane stanowisko pracy tego wymaga, to zapewniamy również szkolenia. Może to być na przykład kurs języka holenderskiego albo angielskiego, uprawnienia na wózki widłowe albo wózki wysokiego składowania, kurs pierwszej pomocy albo szkolenie na inspektora jakości drobiu. 

ABU

Jesteśmy agencja pracy godna zaufania o czym świadczy to, że jesteśmy członkiem ABU, czyli niderlandzkiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej. ABU to największe stowarzyszenie branżowe holenderskich agencji pośrednictwa pracy. Czuwa m.in. nad tym, aby pracownicy tymczasowi otrzymywali układy zbiorowe pracy (CAO) oraz aby agencje pracy tymczasowej stosowały się do zawartych w nich postanowień oraz innych przepisów i zasad. Więcej informacji na temat pracy w Holandii można znaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia https://www.abu.nl/witamy/

Chcesz pracować w Holandii?