Technik Serwisowy Ciężarówek i Naczep
Praca w Fides

  • Technika
Początkujący Zeewolde 14,05/godz.

Nasz klient, renomowany serwis ciezarowek i naczep zlokalizowany w Zeewolde, poszukuje zmotywowanego Technika Serwisowego do wzmocnienia zespolu. Jako Technik Serwisowy bedziesz odpowiedzialny za konfiguracje ciezarowek poprzez montaz roznych podzespolow, takich jak lampy, światla, klimatyzacja, podnośniki itp. Praca odbywa sie w dni robocze w godzinach od 07:30 do 16:30, a w soboty pracuje sie pol dnia.

Opis Stanowiska
  • Montaż różnych podzespołów w ciężarówkach, takich jak lampy, światła, klimatyzacja, podnośniki i inne akcesoria.
  • Wykonywanie prac technicznych przy użyciu narzędzi elektrycznych, takich jak wiertarki akumulatorowe, klucze udarowe itp.
  • Precyzyjna i efektywna praca zgodnie z określonymi wytycznymi i specyfikacjami.
  • Współpraca z zespołem w celu terminowego i najwyższej jakości zakończenia projektów.
Wymagania
  • Umiejętność obsługi różnych narzędzi elektrycznych, w tym wiertarek akumulatorowych, kluczy udarowych i innych niezbędnych urządzeń.
  • Precyzja i dbałość o szczegóły podczas wykonywania prac.
  • Zdolność do pracy zespołowej i dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Elastyczność umożliwiająca pracę w soboty przez pół dnia.
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy
  • Wyzwanie i zróżnicowane obowiązki w profesjonalnym środowisku pracy.
  • Stawka godzinowa w wysokości €14,05.
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Dynamiczny zespół w przyjaznej atmosferze pracy.
monika.kameczura@fides-bv.nl

Monika Kameczura

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 630126012