Pracownikow do Pakowania Lososia
Praca w Fides

  • Żywność
Poczatkujacy Harderwijk 13,27/godz.

Czy szukasz pracy, w ktorej bedziesz odgrywac kluczowa role w produkcji pysznej wedzonej lososia? Chcialbys dolaczyc do dynamicznego zespolu w branzy spozywczej? To jest Twoja szansa! Foppen Seafood w Harderwijk poszukuje pracownikow do pakowania, aby wzmocnic zespol.

Opis stanowiska

Jako pracownik do pakowania w Foppen Seafood masz za zadanie e starannie pakować naszego wysokiej jakości wędzonego łososia w małe opakowania o wadze od 100 do 200 gram. Twój wkład jest niezbędny, aby zapewnić, że nasze produkty są odpowiednio zaprezentowane i gotowe do wysyłki do zadowolonych klientów na całym świecie.

Co oferujemy

  • Wyzwanie w Pracy: Pracujesz z produktami najwyższej jakości w nowoczesnym środowisku produkcyjnym.
  • Różne Zmiany: Oferujemy dwie zmiany, aby sprostać różnym potrzebom:
    • Zmiana poranna: 6:00 - 14:30
    • Zmiana popołudniowo-wieczorna: 14:30 - 22:00
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Średnia stawka godzinowa dla tego stanowiska wynosi €12,53.
  • Możliwości Rozwoju: W Foppen Seafood zachęcamy do osobistego rozwoju i oferujemy możliwości szkoleń i awansu w ramach firmy.

Czego oczekujemy

  • Drużynowy Gracz: Potrafisz dobrze współpracować z zespołem i tworzysz pozytywną atmosferę w pracy.
  • Dokładność: Zwracasz uwagę na szczegóły i dbasz o wysoką jakość produktów.
  • Niezawodność: Punktualność i niezawodność są kluczowe na tym stanowisku.
  • Chęć do Nauki: Doświadczenie mile widziane, ale jesteśmy gotowi szkolić chętnych kandydatów.
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 682669506
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

telefon +31 (0) 657879183