Pracownik Techniczny - Producent Bram Przemysłowych
Praca w Fides

  • Technika
Doświadczony Ulft 13,77/godz.

Dla naszego cenionego klienta, wiodącego producenta bram przemysłowych z siedzibą w Ulft, poszukujemy pełnego entuzjazmu i technicznie uzdolnionego pracownika do wzmocnienia naszego zespołu.

Opis stanowiska

Jako Pracownik Techniczny - Producent Bram Przemysłowych będziesz odpowiedzialny za wykonywanie różnorodnych zadań technicznych związanych z produkcją wysokiej jakości bram przemysłowych. Będziesz pracować w dynamicznym środowisku, w którym istotne są umiejętności techniczne.

Wymagania stanowiska
  • Umiejętności techniczne oraz znajomość procesów produkcyjnych.
  • Komunikacji w języku angielskim.
  • Gotowość do pracy w systemie jednozmianowym

Oferta
  • Wyzwania związane z pracą w renomowanej firmie branży bram przemysłowych.
  • Praca w zespole o atmosferze koleżeńskiej.
  • Stawka godzinowa w wysokości €13,77.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Jeśli posiadasz umiejętności techniczne, posługujesz się językiem angielskim i masz ambicje dołączenia do dynamicznego zespołu, zapraszamy do składania aplikacji.

ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 682669506
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

telefon +31 (0) 657879183
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421