Pracownik produkcji - Kartonowych opakowan
Praca w Fides

  • Przemysł
Poczatkujacy Ermelo 13,27/godz.

Nasz klient to renomowany producent kartonowych opakowan z siedziba w Ermelo. Jako firma rodzinna jestesmy dumni z naszej dlugiej historii i silnego poczucia wspolnoty w naszym zespole. Nasza organizacja promuje spokojna i przyjazna atmosfere, w ktorej wspolnie pracujemy nad dostarczaniem wysokiej jakosci produktow naszym klientom. W celu wsparcia naszej rosnacej dzialalnosci poszukujemy oddanych pracownikow produkcji do wzmocnienia naszego zespolu.

Opis stanowiska

Jako pracownik produkcji kartonowych opakowań będziesz odpowiedzialny za różne zadania w procesie produkcyjnym. Będziesz zaangażowany w cięcie, naprawę i składanie kartonowych opakowań. Praca wymaga siły fizycznej i precyzji, ponieważ dążymy do najwyższej jakości naszej oferty produktowej.

Wymagania

  • Siła fizyczna i zdolność do pracy z materiałami kartonowymi.
  • Precyzja i dbałość o szczegóły.
  • Zespół z pozytywnym podejściem do pracy.
  • Gotowość do nauki i zdobywania nowych umiejętności.
  • Zdolność do samodzielnego pracy pod nadzorem.
  • Elastyczność w zakresie pracy w jednym systemie zmianowym.

Co oferujemy

  • Wyzwania związane z pracą w stabilnej i rozwijającej się firmie rodzinnej.
  • Przyjazne i spokojne środowisko pracy.
  • Wynagrodzenie w wysokości 11,51 euro za godzinę.
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji.
  • Doskonałe warunki pracy i przyjazna atmosfera.

Godziny pracy

Będziesz pracować w jednym systemie zmianowym z regularnymi godzinami pracy.

ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 682669506
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

telefon +31 (0) 657879183