Pracownik pakowania w Piekarni Ciastek
Praca w Fides

  • Przemysł
  • Żywność
Początkujący Apeldoorn 14,97/godz.

Jestes milosnikiem ciastek i szukasz slodkiej okazji? Dolacz do naszego klienta, renomowanej piekarni ciastek w Apeldoorn, jako Pracownik Pakowania i pomoz nam rozpowszechniac radosc ciastek w calym miescie! Dostarczamy pyszne ciastka do duzych supermarketow i potrzebujemy Twojej pomocy, aby upewnic sie, ze trafiaja na polki w doskonalym stanie.

Opis stanowiska

Jako Pracownik Pakowania odegrasz kluczową rolę w naszym procesie produkcji ciastek. Twoje obowiązki będą obejmować:
  • Doskonałość w pakowaniu: Ostrożne pakowanie ciastek lub przekąsek solonych do pudełek, dbając o ich schludne ułożenie i przygotowanie do dystrybucji.
  • Kontrola Jakości: Inspekcja jakości każdego produktu, zapewnienie, że spełnia on nasze wysokie standardy przed opuszczeniem naszego zakładu.
  • Efektywny Przepływ Pracy: Wspieranie płynnego przebiegu operacji poprzez utrzymanie porządku i efektywności na swoim stanowisku pracy.
  • Współpraca z Zespołem: Ścisła współpraca z kolegami w celu osiągnięcia codziennych celów produkcyjnych.
  • Najważniejsze jest Bezpieczeństwo: Przestrzeganie wszystkich protokołów bezpieczeństwa i utrzymanie czystego i bezpiecznego środowiska pracy.
  • Przygotowanie do Dostawy: Przygotowanie spakowanych produktów do dalszej dostawy lub wysyłki do naszych cenionych klientów.

Wymagania

  • Nie wymagane wcześniejsze doświadczenie; zapewniamy szkolenie.
  • Duża uwaga na szczegóły.
  • Umiejętność efektywnej pracy w szybkim tempie.
  • Zespółowy gracz o dobrych umiejętnościach komunikacyjnych.
  • Chęć pracy w dwóch dostępnych zmianach, zgodnie z harmonogramem.

Co Oferujemy

  • Konkurencyjna stawka godzinowa w wysokości 14,97 euro.
  • Możliwość pracy w uznanej i szanowanej piekarni ciastek.
  • Przyjazne i współpracujące środowisko pracy.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.

Jeśli masz pasję do ciastek i jesteś gotów ruszyć w słodką podróż zawodową, chcielibyśmy poznać Twoje kwalifikacje!

natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 657879183
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

telefon +31 (0) 682669506