Pracownik magazynowy
Praca w Fides

  • Logistyka
Początkujący Nijkerk / Holten 13,27/godz.

Nasz klient to czolowy dostawca uslug logistycznych specjalizujacy sie w skladowaniu oraz dystrybucji artykulow spozywczych w warunkach chlodniczych i mrozniczych. Dzieki codziennym dostawom w kontrolowanych warunkach do sklepow detalicznych, hurtowni oraz punktow obslugi gastronomicznej, nasza rozlegla siec dystrybucyjna odgrywa kluczowa role w lancuchu dostaw zywnosci w Beneluxie.

Opis stanowiska

Jako pracownik magazynowy jesteś nieodłączną częścią naszego zespołu i przyczyniasz się do sprawnego funkcjonowania naszego centrum dystrybucyjnego. Pracujesz w dynamicznym otoczeniu w trzech różnych zmianach, ze szczególnym naciskiem na jakość i precyzję. Twoje główne obowiązki obejmują rozładunek ciężarówek za pomocą elektrycznej wózki paletowej (EPT) oraz załadunek palet na podstawie kodów, zapewniając, że odpowiednie produkty trafiają na odpowiednie miejsca. Warunki pracy utrzymywane są w temperaturze od 3 do 5 stopni Celsjusza.

Obowiązki

  • Rozładunek ciężarówek za pomocą EPT
  • Ładowanie palet na podstawie kodów
  • Przestrzeganie norm jakościowych i bezpieczeństwa
  • Dbanie o czyste i uporządkowane miejsce pracy

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w różnych zmianach (10:00 - 19:00, 3:00 - 1:00, 22:00 - 6:00)
  • Posiadanie własnego środka transportu będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym (12.75€ + dodatek zmianowy 11,25%)
  • Zakwaterowanie w odległości 30 minut jazdy od miejsca pracy
  • Możliwość otrzymywania dodatku w wysokości 6 EUR za osobę za dzień jako rekompensatę za koszty dojazdu, jeśli przyprowadzisz ze sobą kolegów
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 657879183
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

telefon +31 (0) 682669506