Pracownik Aanvoer
Praca w Fides

  • Żywność
Początkujący Wehl 13,27/godz.

Opis stanowiska

Jako Pracownik Aanvoer odgrywasz kluczową rolę w naszej firmie. Pracujesz w dziale Aanvoer, gdzie przyjmowane są żywe kurczaki, następnie usypiane i zawieszane na hakach. Poszukujemy ambitnych pracowników, którzy wzmocnią nasz zespół.

Zadania

  • Przyjmowanie i koordynowanie dostawy żywych kurczaków
  • Pomoc w usypianiu i wieszaniu kurczaków na hakach
  • Praca w dwóch zmianach w celu optymalnej organizacji pracy

Korzyści

  • Darmowe ubrania i buty od firmy Fides
  • Wynagrodzenie 430 euro tygodniowo lub wyższe

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz zapewniamy bezpieczne i sprzyjające atmosferze miejsce pracy. Jako część naszego zespołu, będziesz miał możliwość przyczynienia się do wysokiej jakości przetwarzania drób, za co nasza firma jest znana.

Wymagania stanowiska

  • Motywacja i wiarygodność
  • Nastawienie do pracy na chłodni
  • Gotowość do pracy w dwóch zmianach
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

Czy chcesz dołączyć do naszego oddanego zespołu i pomóc w rozwoju naszego zakładu przetwórstwa drobiu? Aplikuj teraz i zdobądź szansę na to wymagające stanowisko.

pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 612515421
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

telefon +31 (0) 682669506
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

telefon +31 (0) 657879183