Pracownicy produkcji w szkółce kwiatów
Praca w Fides

  • Przemysł
Początkujący Groessen 13,27/godz.

Czy szukasz ciekawej pracy w branzy ogrodniczej? Czy masz zamilowanie do roslin i kwiatow oraz szukasz dynamicznego srodowiska pracy? To ogloszenie jest dla Ciebie! Szukamy zmotywowanych pracownikow produkcji, aby wzmocnic nasz zespol w szkolce kwiatow w Groessen, Holandia.

Opis stanowiska

Jako pracownik produkcji w naszej szkółce kwiatów w Groessen odgrywasz kluczową rolę w uprawie i pielęgnacji pięknych kwiatów i roślin. Twoje obowiązki obejmują między innymi:

  • Sadzenie i przesadzanie kwiatów i roślin.
  • Pielęgnacja upraw, takie jak podlewanie i nawożenie.
  • Pomoc przy zbiorze i pakowaniu kwiatów.
  • Kontrola i usuwanie chwastów oraz szkodliwych owadów.
  • Dbanie o czyste i zorganizowane miejsce pracy.

Oferujemy

  • Pełny etat od godziny 8:00 do 17:00.
  • Stawkę godzinową w wysokości 12,12 euro
  • Przyjemne i koleżeńskie środowisko pracy w Groessen, Holandia, w otoczeniu pięknych kwiatów i roślin.

Wymagania

  • Masz zamiłowanie do roślin i kwiatów.
  • Fizycznie jesteś w stanie pracować w dynamicznym środowisku.
  • Jesteś zmotywowany, godny zaufania i potrafisz dobrze pracować w zespole.
  • Doświadczenie w ogrodnictwie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Czy rozpoznajesz siebie w tej ofercie i jesteś gotów(-a) na nowe wyzwanie w szkółce kwiatów w Groessen, Holandia? Aplikuj teraz i dołącz do naszego entuzjastycznego zespołu!

pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 612515421
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

telefon +31 (0) 682669506
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

telefon +31 (0) 657879183