Pracownicy Pakowania Jajek
Praca w Fides

  • Żywność
Poczatkujacy Wehl 13,70/godz.

Szukasz pracy w branzy spozywczej? Masz zrozumienie procesow zautomatyzowanych i jestes gotow zaangazowac sie w prace fizyczna? To jest Twoja szansa! Nasz klient, wiodacy dostawca jaj i produktów jajecznych w Wehl, poszukuje zdeterminowanych pracowników do wzmocnienia naszego zespolu.

Opis stanowiska

Jako pracownik przetwórstwa jaj odgrywasz kluczową rolę w naszym procesie produkcyjnym. Chociaż wiele naszych procesów jest zautomatyzowanych, wciąż potrzebujemy pracowników, którzy będą dbać o płynność produkcji. Twoje główne obowiązki będą obejmować:

  • Układanie skrzynek z jajkami na paletach.
  • Pomoc przy różnych czynnościach produkcyjnych.
  • Zapewnienie jakości i bezpieczeństwa naszych produktów.

Co oferujemy

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości €12,43 za godzinę.
  • Wyzwania i różnorodność w pracy w rozwijającej się firmie.
  • Możliwości rozwoju osobistego i awansu w firmie.
  • Pracę w przyjaznym i koleżeńskim środowisku pracy.
  • Pracę na dwie zmiany, co pozwala na skomponowanie życia prywatnego i zawodowego.

Kogo szukamy

 Szukamy entuzjastycznych kandydatów, którzy:

  • Są w dobrej kondycji fizycznej i mogą podnosić cięższe skrzynki.
  • Są rzetelni i punktualni.
  • Są gotowi pracować na dwie zmiany.
  • Mają zrozumienie dla branży spożywczej (doświadczenie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane).
  • Potrafią współpracować w zespole i dobrze pracować z kolegami.
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 682669506
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

telefon +31 (0) 657879183