Praca w Holandii na wakacje!
Praca w Fides

Praca w Holandii na wakacje!

 • Logistyka
 • Przemysł
 • Technika
 • Zasoby ludzkie
 • Żywność
Holandia Szukasz pracy za granicą na wakację? Wybierz ofertę pracy wakacyjnej w Holandii z Fides! Dobrze płatne stanowiska i zatrudnienie z zakwaterowaniem ➤ Pracuj z Fides!

Praca w Holandii na wakacje!

Jeśli interesuje Cię dobrze płatna praca wakacyjna za granicą, Holandia to znakomity kierunek! Na stronie Fides dostępne są aktualne oferty dla osób sumiennych i energicznych, które nie boją się uczyć nowych rzeczy i chętnie rozwijają swoje kompetencje zawodowe. Na takie rozwiązanie chętnie decydują się studenci, którzy w przerwie pomiędzy zajęciami pragną podreperować swoje finanse. Wystarczy kilka miesięcy wakacji, abyś mógł odłożyć sporą sumę pieniędzy, którą przeznaczysz na podróże czy swoją pasję.

Przygotowaliśmy atrakcyjne oferty pracy za granicą na wakacje, które przeznaczone są dla osób nie znających języka niderlandzkiego. Wystarczy Ci angielski w stopniu komunikatywnym, żebyś mógł podjąć się zatrudnienia na wybranym stanowisku. W zależności od wybranego wakatu nie musisz też mieć specjalnych kwalifikacji. Więcej informacji na temat wymagań w stosunku do kandydatów znajdziesz w opisie konkretnych propozycji naszej agencji. 

Oferty pracy za granicą na wakacje

Korzystając z pośrednictwa Fides, masz pewność, że otrzymana praca w Holandii na wakacje jest pewna i bezpieczna. W imieniu kandydatów zajmujemy się wszystkimi formalnościami, związanymi ze znalezieniem komfortowego zakwaterowania czy ubezpieczeniem zdrowotnym za granicą. Na miejscu trafisz pod opiekę polskiego koordynatora, który dokładnie wyjaśni Ci kwestie związane z obowiązkami zawodowymi oraz Twoimi prawami jako pracownika. Masz gwarancję wysokiej, płatnej terminowo pensji płatnej na podstawie określonego w ofercie wymiaru godzin.

Fides to agencja pracy tymczasowej o dużym doświadczeniu we współpracy z najlepszymi pracodawcami zachodnioeuropejskimi. Prowadzimy stałą rekrutację na stanowiska wakacyjne i sezonowe w firmach z wielu branż. Oferty przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, w tym osób nie posługujących się obcym językiem. Przed rozpoczęciem pełnienia obowiązków na wybranym stanowisku zostaniesz dokładnie przeszkolony, więc na pewno sobie poradzisz! Na stronie znajdziesz mnóstwo informacji na temat warunków płacowych i bytowych za granicą – zapraszamy do lektury!

Zapewniamy między innymi:
 • wypłaty cotygodniowe,
 • gwarantowaną ilość godzin,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • ubezpieczenie zdrowotne,
 • opieke polskiego koordynatora,
 • zakwaterowanie.

 

Już teraz skontaktuj się z naszymi rekruterkami.

Napisz do nas lub zadzwoń!
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

Pawel Piechota

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 612515421
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 682669506
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

Natalia Nowak

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 657879183