Operator wózka widłowego (ze znajomością języka angielskiego)
Praca w Fides

  • Logistyka
  • Technika
Doswiadczony Zevenaar 13,26/godz.

Jestes doswiadczonym operatorem wozka widłowego z doskonala znajomoscia jezyka angielskiego? Nie szukaj dalej! Poszukujemy zmotywowanego operatora wozka widlowego do wzmocnienia naszego zespolu w Zevenaar. Certyfikacja nie jest wymagana, ale doswiadczenie jest konieczne.

Opis stanowiska

- Obsługa wózków widłowych do załadunku, rozładunku i przenoszenia towarów w naszym magazynie.
- Dokładne i efektywne załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych oraz pomieszczeń magazynowych.
- Praca zgodnie z przepisami i procedurami bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy.
- Komunikacja z kolegami i przełożonymi zarówno w języku niderlandzkim, jak i angielskim.

Wymagania

- Doskonała znajomość języka angielskiego, zarówno ustnie, jak i pisemnie.
- Umiejętność pracy samodzielnej i pracy pod presją.
- Gotowość do pracy w jednej zmianie.
- Elastyczność i pozytywne podejście do pracy.

Co oferujemy

- Wyzwanie zawodowe w dynamicznym środowisku pracy.
- Stawka godzinowa w wysokości 13,26 euro.
- Pełny etat w jednej zmianie.
- Możliwości rozwoju osobistego i awansu w firmie.

natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 657879183
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421
ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

telefon +31 (0) 682669506