Magazyn / produkcja drzwi
Praca w Fides

  • Logistyka
  • Przemysł
Początkujący Zevenaar 13,27/godz.

Magazyn drzwi pracowniczych

Czy szukasz ciekawej pracy w dziedzinie logistyki i chcesz dolaczyc do wiodacego producenta drzwi w Zevenaar? Poszukujemy entuzjastycznych i zdeterminowanych pracownikow magazynowych, aby wzmocnic nasz rosnacy zespol.

Opis stanowiska

Jako pracownik magazynowy będziesz odpowiedzialny za dokładne kompletowanie i przekazywanie zamówień. Twój obowiązek to zapewnienie, że wszystkie potrzebne drzwi i materiały są zbierane i przygotowywane do wysyłki zgodnie z ustalonymi procedurami. Będziesz pracować zgodnie z instrukcjami, dbając o terminową i efektywną obróbkę zamówień.

Zadania i odpowiedzialności

  • Kompletowanie zamówień i kontrola produktów
  • Pakowanie i etykietowanie zamówień
  • Załadunek i rozładunek materiałów
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Współpraca z kolegami i przełożonymi w celu optymalizacji efektywności

Wymagania

  • Pozytywne podejście do pracy i motywacja
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Fizyczna kondycja umożliwiająca podnoszenie i przemieszczanie materiałów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem, ale nie jest wymagane

Co oferujemy

  • Pracę na pełen etat z ustalonym grafikiem pracy (od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:30 - 16:30)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 12,15 euro
  • Przyjazne środowisko pracy w renomowanej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Czy jesteś gotowy do dołączenia do naszego zespołu i wniesienia cennego wkładu w nasz sukces? Aplikuj jeszcze dzisiaj, przesyłając swoje CV a kto wie, może wkrótce przywitamy Cię jako naszego nowego pracownika magazynowego w firmie produkującej drzwi w Zevenaar!

ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 682669506
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

telefon +31 (0) 657879183