Ślusarz
Praca w Fides

Ślusarz

  • Przemysł
  • Technika
Doświadczony Veenendaal 13,27/godz.

Czy szukasz stabilnej pracy w branzy stalowej? Nasza fabryka stali w Veenendaal obecnie poszukuje doswiadczonego pracownika obrobki metalu ktory dolaczy do naszego zespolu. Jako szlifierz bedziesz odgrywal kluczowa role w przygotowywaniu i wykonczaniu powierzchni stalowych, aby spelnic standardy jakosci. Ta pozycja oferuje stale obciazenie pracy i jest realizowana w jednej zmianie, co czyni ja doskonala okazja dla osob poszukujacych stabilnej pracy. Nie jest wymagana znajomosc jezyka obcego.

Obowiązki

  • Obsługa maszyn szlifierskich w celu przygotowania powierzchni stalowych do dalszej obróbki lub wykończenia
  • Zapewnienie dokładności pomiarów i specyfikacji podczas procesu szlifowania
  • Usuwanie niedoskonałości, odprysków i nadmiaru materiału ze stalowych elementów
  • Zachowanie protokołów bezpieczeństwa i noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego podczas wykonywania operacji szlifowania
  • Kontrola gotowych produktów w celu potwierdzenia zgodności z normami jakości
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu utrzymania wydajnego przepływu pracy
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie polityki i procedur firmy

Wymagania

  • Solidna wiedza na temat technik i sprzętu szlifierskiego
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych i specyfikacji
  • Skrupulatność i precyzja w wykonywaniu operacji szlifowania
  • Wytrzymałość fizyczna i zdolność do wykonywania powtarzalnych zadań
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Silne zaangażowanie w bezpieczeństwo pracy
  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne środowisko pracy w naszej fabryce stali. Jako członek naszego zespołu będziesz miał okazję przyczynić się do produkcji wysokiej jakości wyrobów stalowych, pracując w atmosferze wspierającej i pełnej współpracy. Otrzymasz szkolenie, aby zapoznać się z naszymi specyficznymi procesami i sprzętem.

Nasz klient oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne środowisko pracy w swojej stalowni. Jako członek zespołu będziesz miał okazję przyczynić się do produkcji wysokiej jakości komponentów.

Jeśli jesteś doświadczonym ślusarzem poszukującym stabilnej pracy w przemyśle stalowym, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje, prześlij swoje CV na dane kontaktowe. Będziemy wdzięczni za wszystkie aplikacje.

ewa.krygier@fides-bv.nl

Ewa Krygier

Ewa Krygier

Informacja kontaktowa

telefon +31 (0) 682669506
pawel.piechota@fides-bv.nl

Pawel Piechota

telefon +31 (0) 612515421
natalia.nowak@fides-bv.nl

Natalia Nowak

telefon +31 (0) 657879183