Otwarcie

Otwarcie

Po miesiącach przygotowań, 21 maja otwarto naszą nową siedzibę w Zevenaar - w sposób stonowany ze względu na ograniczenia związane z Covid-19.

Wynik jest imponujący. W stylowo urządzonym budynku na naszych pracowników czekają przestronne, wygodne pokoje z doskonałymi łóżkami i sprawnym Wi-Fi. We wspólnych strefach relaksu można obejrzeć mecz piłki nożnej, zagrać w karty lub zjeść posiłek przygotowany w jednej z nowoczesnych kuchni.

Wsparcie

Do tego dochodzi wsparcie strukturalne w postaci dwóch kierowników lokalizacji, którzy są do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mówią w języku naszych pracowników, znają drogę do lekarza i do sklepów z typowo polskimi produktami.

Podziękowania

Ten piękny budynek nie mógłby zostać zrealizowany bez gminy Zevenaar, która uznała, że istnieje duży niedobór mieszkań dla zagranicznych pracowników, właściciela HA-Group oraz naszych pracowników Marty, Krzysztofa i Oli, którzy poprowadzili tę ogromną operację we właściwym kierunku. Bardzo im za to dziękujemy.

Dom

Dom. Tam, gdzie mieszkasz, czujesz się komfortowo i bezpiecznie. Zapraszamy. Taka jest funkcja naszego nowego miejsca zamieszkania. Dom dla naszych pracowników, którym dziękujemy za ich codzienny wysiłek i wkład na rzecz naszych klientów.