Nowe szkolenie wielkim sukcesem

Nowe szkolenie wielkim sukcesem

W marcu 2020 roku, Fides rozpoczął nowy program szkoleniowy wraz z SVO (dostawca szkoleń dla osób z branży spożywczej). Ponad rok później, 1 kwietnia 2021 roku, odbyły się egzaminy końcowe, a program okazał się wielkim sukcesem!

Podczas programu grupa entuzjastycznych pracowników miała okazję przejść trudne szkolenie, aby zostać kontrolerem jakości na linii drobiu. Podczas szkolenia poruszane były takie tematy jak bezpieczeństwo żywności, proces uboju oraz anatomia i fizjologia. Pierwotnie polscy uczestnicy brali również lekcje języka niderlandzkiego dwa razy w tygodniu, poza godzinami pracy i regularnymi sesjami szkoleniowymi. Był to więc pracowity rok. 

W ostatni czwartek w programie były egzaminy końcowe. Pod czujnym okiem weterynarza z holenderskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich wszyscy uczestnicy zdali egzamin celująco. 

Następnie absolwenci zostali przyjęci w naszym biurze, aby pogratulować im i podziękować za ich wysiłek i wytrwałość. Tort był gotowy i padło kilka miłych słów z ust delegacji SVO i dyrektor Fides Esther van Lent.