Dlaczego Fides?

Dlaczego Fides?

Znalezienie atrakcyjnej posady nie musi stanowić wyzwania!

Biuro pracy Fides oferuje legalne zatrudnienie w Holandii oraz pomaga w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności. Osobom, które się do nas zgłaszają, zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie pośrednictwa, rekrutacji, znalezienia dobrego zakwaterowania, opieki oraz wdrożenia w obowiązki zawodowe. Jednym słowem troszczymy się o wszystko.

Nasza agencja pracy to sprawdzona firma, która gwarantuje możliwość nawiązania współpracy z rzetelnymi pracodawcami z wielu różnych branż. Jesteśmy członkiem ABU – niderlandzkiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej, który stanowi największe stowarzyszenie branżowe holenderskich przedsiębiorstw świadczących usługi w zakresie pośrednictwa zatrudnienia. Spełniamy wszystkie wymogi bezpieczeństwa pracy, warunków zatrudnienia oraz odprowadzania składek na ubezpieczenie.

 

Dla kogo?

Nie chcesz czekać z założonymi rękami, tylko jak najszybciej wejść na rynek? Agencja pracy tymczasowej Fides zajmująca się pośrednictwem pomoże Ci znaleźć odpowiednie zatrudnienie! Mamy oferty w wielu przedsiębiorstwach holenderskich w najróżniejszych sektorach: produkcji, logistyce, metalurgii, rolnictwie. Praca tymczasowa w Holandii to również dobra okazja do nawiązania nowych znajomości oraz zyskania doświadczenia, które przyda się w dalszej karierze zawodowej.

Chcesz pracować w Holandii?

Szukasz pracy, w której będziesz mieć możliwości rozwoju w swojej dziedzinie? W takim razie agencja Fides to miejsce dla Ciebie. Przejrzyj nasze oferty pracy i wybierz pracę, która do Ciebie pasuje!